Úvod Stavebnice Stavebnice Magformers EURO - TRADE office, school & baby s.r.o.

Stavebnice Magformers EURO - TRADE office, school & baby s.r.o.

Magnetická stavebnice Magformers získala již řadu ocenění a titul Správná hračka. Tato kreativní stavebnice umožňuje sestavovat trojrozměrné obrazce a rozvíjí tak prostorové vnímání a motoriku dětí. Uvnitř hran každého dílku jsou magnetické části, díky kterým děti spojí jednotlivé díly na jakýchkoliv místech. Stavebnice Magformers je vhodná pro děti od 3 let.


1 položka

  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Magnetická Stavebnice Magical Magnet 34k…

  • 699 Kč Cena s DPH
 ks

Skladem

NovinkaHraní se stavebnicemi Magformers je nejen velmi zábavné a naučné, ale i bezpečné pro malé děti. Každý díl stavebnice je navržen tak, aby nepředstavoval riziko pro dítě, splňuje hygienická i zdravotní kritéria. Magnetky v dílcích stavebnice se samovolně otáčí a děti tak mohou tvořit, aniž by si dělaly starosti s polaritou. Magformers lze kombinovat i se stavebnicí Geomag. Princip fungování je téměř totožný.

Magformers, cesta ke kreativitě

Vymýšlení nových tvarů a obrazců se stavebnicí Magformers vede k rozvíjení dětské kreativity. Podpořte tuto schopnost i dalšími hračkami, které vám nabízíme. Například zažehlovací korálky a podložky nejrůznějších tvarů podpoří zručnost vašeho dítěte. Ale pozor, výsledné zažehlování korálku si vezměte na starost raději vy! Nebo se inspirujte našimi kreativními sadami - modelínou, fixami na textil, výrobou náramků a podobně.